Služby

slubyImg

Zákázníkům nabízíme veškeré služby týkající se servisu výpočetní techniky, pravidelného servisu ve firmách i domácnostech. Nabídka taktéž zahrnuje realizaci počítačových sítí a veškerých designerských a webových služeb. Zabýváme se také počítačovým poradenstvím.

Zavolejte nám

Přijedeme ve Vámi zvolený čas a pomůžeme Vám vyřešit Vaše problémy.

ItemImg

Pozáruční servis

Poskytujeme veškerý servis počítačů, notebooků, monitorů, tiskáren a dalších zařízení. Jejich čištění, výměnu, instalaci a upgrade komponent.

ItemImg

Správa sítí

Zajišťujeme kompletní síťové služby, správu malých podnikových sítí, jejich zabezpečení, optimalizaci, návrh i realizaci.

ItemImg

Poradenství

Poradíme Vám s výběrem vhodného počítače, notebooku, ale i počítačové myši nebo Vám navrhneme počítačovou sestavu podle Vašich přání.

ItemImg

Grafika

Navrhneme Vám originální logotyp, webové stránky, letáčky, bannery, vizitky a další tiskoviny.

ItemImg

Webové stránky

Vytvoříme Vám webové stránky nebo
e-shop podle Vašich představ. Poradíme Vám vhodná řešení, případně upravíme Vaše stávající prezentace.

ItemImg

Výjezd technika

Nemáte čas řešit problémy? My za Vámi přijedeme a vyřešíme je za Vás. Případně si problém odvezeme s sebou a vyřešíme ho.

ItemImg

Údržba systému

Pokud Váš systém neběží podle Vašich přání, pomůžeme Vám s jeho údržbou i opravou. Zajistíme odvirování zařízení a záchranu dat z Vašich pevných či flash disků a paměťových karet.

ItemImg

Korektura textů

Máte stránky, leták, reklamu nebo katalog, ale bojíte se, že není správně podle pravidel češtiny? Zajistíme pro Vás korekturu textů u specialisty.