Blog

 • JDcomputers

  03. 08. 2022

  Posílení kvality signálu LTE

  Kontaktoval nás klient s tím, že jeho připojení k internetu je nedostatečné, pomalé a nestabilní. Svůj problém již konzultoval s několika firmami, které se na místo vždy přijedou podívat a řeknou, že se s tím nic nedá dělat. My se však řídíme heslem „Kde ostatní končí, my začínáme“ i proto byl pro nás tento případ další výzvou, kterou se nám podařilo vyřešit opět na jedničku. :-)

   

  Po prvotní přípravě, zaměření BTS vysílačů, změření signálu proběhla montáž dvou směrových LTE antén, které s vybranými modemy dokážou výrazně zlepšit kvalitu a stabilitu připojení. V další fázi nás čekalo ještě pokrytí domu signálem, aby každý kout domu nebyl bez připojení, což se taktéž podařilo.

   

 • Jiří Drechsler

  15. 06. 2014

  Návrh loga a grafiky pro herní skupinu EuroLAN

  Tento týden jsme začali podporovat herní skupinu euro-lan a ihned jsme začali novým logem a grafikou pro facebookovou skupinu. 

  LOGO - bílá a černá varianta

  záhlaví facebookové stránky

  logo facebookové stránky

 • JDcomputers

  04. 06. 2014

  Reklamy v restauraci Jan Svatoš

  Od soboty můžete nalézt naši reklamu v restauraci Jan Svatoš na Svatošských skalách.

  Krom plakátu zde máme také letáčky. Ty naleznete u pokladny v nově postavené části restaurace.

 • JDcomputers

  31. 05. 2014

  Realizace sítě - Jan Svatoš restaurace

  Významnou měrou včera JD Computers přispělo k realizaci kompletní kamerové a internetové sítě v restauraci Jan Svatoš na Svatošských skalách. Původní síť již technicky nestačila požadavkům majitele. JD Computers proto vytvořilo komplexní návrh, který obsahoval všechny tyto požadavky. Za pomocí  původních routerů TP-LINK a nových Edimax BR 6428nc s 9dBi anténou, bylo dosaženo výborného pokrytí  wifi sítí v celém objektu restaurace.

   

   

 • JDcomputers

  26. 05. 2014

  Reklamy

  Tento pátek nám dorazila první várka reklam. Jedná se o několik A3 plakátů a 100 kusů malých letáčků.

   « předchozí 1 2 další »