O nás

slubyImg

JD Computers

Poskytujeme služby v IT oblasti především zákazníkům v Karlovarském kraji. Rozšiřujeme se každým dnem, rozvíjíme naše služby a technologie.
Založeno 20. 2. 2014 Jiřím Drechslerem a Pavlem Jeřábkem.

Poskytujeme rozsáhlé množství služeb, z nich za klíčové považujeme servis výpočetní techniky a webové služby. Základem našeho úspěchu je profesionalita, vysoká kvalita za příznivé ceny a osobní přístup k našim zákazníkům.

Kdo jsme ?

Jiří Drechsler

Grafik, Web developer
jiri drechsler
o mně

Vystudoval jsem SŠ v oblasti Informačních technologií. Programování a grafice se věnuji již od roku 2009 a od roku 2011 se tím i živím. Bydlím s v Karlovarském kraji a studuji informatiku v Plzni.

Zájmy

Mezi mé zájmy patří webdesign, programování, nette, sledování novinek trhu, kamarádi, auta a sport.

Další aktivity

Jsem spoluzakladatel, programátor a designer projektu EuroLAN, spoluzakladatel a programátor spolku a portálu CZlan

Kontakty

02863154

Pavel Jeřábek

Servisní technik
Pavel Jeřábek
o mně

Vystudoval jsem SŠ v oblasti Informačních technologií. S počítačem jsem poprvé začal pracovat ve svých 5 letech. Baví mě především práce s hardwarem, ve volném čase se věnuji také casemoddingu.

Zájmy

Zaměřuji se na hardware, software a vše s tím spojené. Když zrovna netrávím svůj čas u počítače, tak se nejraději věnuji kamarádům, sportu nebo autům.

Další aktivity

Spoluzakladatel projektu EuroLAN a CZlan. Členem občanského sdružení West Miners a futsalového týmu KMK Bohemia Sokolov.

Kontakty

02863391